• Vyhraj lyžiarsku výbavu
  • v hodnote 1 000 €

  1. ---

    Každý mesiac rozdávame fakt husté darčeky, ktoré by sme sami chceli vyhrať, ale tuto notárka, čo dozerá na žrebovanie, je neúprosná a trvá na korektnosti súťaže. Takto sme vám už poslali limitovanú edíciu Fender American Stratocaster či syntetizátor Roland Jupiter-XM. Teraz sme dali do žrebovania lyžiarsku výbavu v hodnote 1 000 € a ty ju môžeš fakt vyhrať, pretože šanca je dosť veľká.

  2. ---

    Nakúp u nás do konca januára čokoľvek chceš a v košíku si nezabudni uplatniť *kód: ROCK-AND-SNOW. To je celé...

  3. ---

    12. februára 2020 pošleme túto výbavu na adresu a meno, ktoré vypadne z osudia. Sleduj naše newslettre a sociálne siete, aby sa ti radosť z výhry dostavila skôr ako táto skvelá lyžiarska výbava.

Leki Griffin

Lyžiarske rukavice s izoláciou Hyperloft, ktorá udrží ruky v teple a v suchu po celý deň. Vďaka polstrovaniu Flex Cuff a EVA Finger Pad ostávajú prsty stále pohyblivé. S bezpečnostným systémom Trigger S sa dá rukavica zacvaknúť do rukoväte palice alebo rýchlo uvoľniť.

129 €

Ortovox Free Rider

Výborne prepracovaný skialpinistický a freeridový batoh Ortovox Tour Rider 16 (regular verzia) je určený na jednodňové zimné výlety. Úchyty na lyže, snowboard, snežnice, paličky a cepin sú štandardom, rovnako ako aj integrovaná píšťalka v hrudnom popruhu. Batoh Tour Rider 16 je perfektný batoh na všestranné použitie počas zimných dní.

179 €

POC Spine Air Vest

Ľahký a odvetraný 3-vrstvový chránič chrbtice na báze pružnej sieťoviny. Vďaka použitým materiálom má chránič nízky profil a voliteľný pásový popruh poskytuje ďalšie prispôsobenie.

149 €

Bollé Backline

Lyžiarska prilba v prémiovej verzii ponúka extrémnu ochranu a maximálne pohodlie. Vonkajšiu vrstvu prilby tvorí odolná ABS škrupina a priezor so širokým zorným poľom. Pri dlhých jazdách oceníte nastaviteľné vetranie, systém Click-to-Fit a odnímateľné ochrany uší. Samozrejmosťou je pohodlné zapínanie prilby s možnosťou nastavenia vlastnej veľkosti.

269 €

Leki Spark Lite

Lyžiarske palice vyrobené z hliníka vysokej kvality s rukoväťou Trigger S, ktorá zabezpečí, že putko sa jednoducho zacvakne do rukoväte a stlačením tlačidla opäť uvoľní.

70 €

POC Auric Cut POCito SPIN

POC Auric Cut POCito SPIN ponúka serióznu ochranu vašim deťom na svahoch. Nová, patentovaná ochrana SPIN (Shearing Pad inside) proti otáčaniu prilby je potrebná na vyrovnanie síl, ktoré vznikajú pri šikmých nárazoch a sú častou príčinou poranenia hlavy. Na zadnej časti prilby sa nachádza LED panel, takže deti budete mať stále na očiach.

190 €

*Vložením unikátneho kódu a odoslaním objednávky budete zapojený do súťaže. Za týmto účelom, ak sa slobodne rozhodnete do súťaže zapojiť, prevádzkovateľ - MUZIKER, a.s., so sídlom Einsteinova 18 851 01 Bratislava, IČO: 35840773 (ďalej aj len ako „prevádzkovateľ“) bude spracúvať číslo Vašej objednávky a Vaše kontaktné údaje v rozsahu e-mail a telefóne číslo v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Vaše osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať za účelom zaevidovania Vašej účasti v súťaži, vyhodnotenie samotnej súťaže a Vášho kontaktovania za účelom odovzdania vecnej ceny. Ako dotknutá osoba máte právo kedykoľvek namietať takéto spracúvanie. Všetky informácie súvisiace s ochranou osobných údajov, vrátane Vašich práv ako dotknutých osôb, sú sprístupnené na našom webovom sídle v sekcii „Ochrana osobných údajov".

Pozri si všeobecné podmienky súťaže