Februárová výzva
v hodnote 1 000 €


Muziker je miesto, ktoré spája každého človeka s jeho potrebami. Či už si muzikant, cyklista, rybár, golfista, alebo všetko dokopy, každý mesiac ti dávame šancu na skokový posun v tvojich záľubách.

S elektrickou gitarou, ktorá si pamätá ešte Osmanskú ríšu, veľa kvalitných riffov nezahráš. Možno len šabľový tanec. Radšej poď vyhrať úplne novú, kompletnú výbavu pre gitaristov od značky Fender v hodnote 1 000 € a štýlovú mikinu Muziker.

Zapoj sa ihneď do našej februárovej výzvy a hraj o:

Fender Vintera 60s Stratocaster vo farbe surf green
modelingové gitarové kombo Fender Mustang LT25
3 metrový Deluxe kábel s pozlátenými koncovkami
gitarový pás s tradičným Fender dizajnom a sadu brnkátok

Do žrebovačky sa zapojíš úplne jednoducho. Stačí, ak si do konca februára u nás niečo kúpiš a v košíku uplatníš kód: WIN-TERA. Víťaza februárovej výzvy a hrdého majiteľa gitarovej zostavy Fender vyhlásime v priebehu marca, kedy ti oznámime ďalšiu súťaž o exkluzívne ceny.

Výherca januárovej výzvy je Martin z Pardubíc, ktorému gratulujeme a ešte dnes posielame parádnu lyžiarsku výbavu.

*Vložením unikátneho kódu a odoslaním objednávky budete zapojený do súťaže. Za týmto účelom, ak sa slobodne rozhodnete do súťaže zapojiť, prevádzkovateľ - MUZIKER, a.s., so sídlom Einsteinova 18 851 01 Bratislava, IČO: 35840773 (ďalej aj len ako „prevádzkovateľ“) bude spracúvať číslo Vašej objednávky a Vaše kontaktné údaje v rozsahu e-mail a telefóne číslo v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Vaše osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať za účelom zaevidovania Vašej účasti v súťaži, vyhodnotenie samotnej súťaže a Vášho kontaktovania za účelom odovzdania vecnej ceny. Ako dotknutá osoba máte právo kedykoľvek namietať takéto spracúvanie. Všetky informácie súvisiace s ochranou osobných údajov, vrátane Vašich práv ako dotknutých osôb, sú sprístupnené na našom webovom sídle v sekcii „Ochrana osobných údajov".

Pozri si všeobecné podmienky súťaže